• 18
  • 4
  • 8
  • 5
  • 6
  • 13

         Serdecznie zapraszamy na galę "Gimnazjusze 2016", która odbędzie się 14 czerwca o godzinie 18.00 na sali gimnastycznej gimnazjum.

Poniżej przedstawiamy tegoroczne nominacje:

 

KATEGORIA:

NAJLEPSZY SPORTOWIEC

ANNA PORAŻKA (I A)

MAGDALENA KASPAREK (I B)

JULIOA HARAF (II A)

DOMINIKA BURA (II B)

MARZENA LAMCZYK (III A)

KAROLINA NIELABA (III B)

BARTOSZ SZWEDA (III C)

 

KATEGORIA:

AKTYWISTA - SPOŁECZNIK

JUSTYNA PEŁESZUK (I A)

NATALIA BORYKA (I B)

EMILIA WUWER (II A)

ALEKSANDRA OCHMAN (II B)

ŁUKASZ DRYJA (III A)

ALEKSANDRA BUCZEK (III B)

DOMINIKA SMUSZ (III C)

 

KATEGORIA:

ARTYSTA

BEATA SZEFER (I A)

PAULINA KUCZA (I B)

JULIA HARAF (II A)

MARTA ZIMNY (II B)

NATALIA TOMICZEK (III A)

MAGDALENA KUBICA (III B)

MAGDALENA PETRASZ (III C)

 

KATEGORIA:

FILANTROP

NINA GRABOWSKA (I A)

MARCELINA ŻABICKA (I B)

AGATA OLSZAR (II A)

NATALIA PRZYBYŁA (II B)

ANETA PAWLICZEK (III A)

ALEKSANDRA BUCZEK (III B)

HONORATA GORAUS (III C)

 

KATEGORIA:

FREKWENCJUSZ

DAWID TOMALA(I A)

PAWEŁ JELEŃ (I B)

WIOLETTA ZAJĄC (II A)

MACIEJ MUSIOŁ(II B)

JESSICA BLUCHA (III A)

 JAN NIKEL (III B)

MAREK TOMALA (III C)

 

KATEGORIA:

PRACUŚ

JULITA KOTECKA (I A)

MAŁGORZATA KUCZA (I B)

WOJCIECH CHLEBIK (II A)

BARTOSZ NITSCHE (II B)

JULIA CHLEBISZ (III A)

PAWEŁ ZAKRZEWSKI (III B)

 AGATA PAWLUŚ (III C)

 

KATEGORIA:

GIMNAZJUSZ SUKCESU

  

KAMIL PRZYBYŁA (I A)

TOBIASZ KUKLA (I B)

MACIEJ NOWICKI (II A)

GRZEGORZ BUCZEK (II B)

PATRYCJA RECLIK (III A)

NIKOLA GLENC (III B)

MATEUSZ SEZENIEWSKI (III C)

 

 

KATEGORIA:

AKTOR

JULITA KOTECKA (I A)

PATRYK HANSLIK (I B)

JULIA PEŁESZUK (II A)

PIOTR SKATULLA (II B)

KLAUDIA PLEWNIA (III A)

JULIA GRZEBAK (III B)

SZYMON GROBORZ (III C)

 

KATEGORIA:

SUPER UCZEŃ

JULITA KOTECKA (I A)

JUSTYNA PEŁESZUK (I A)

MAŁGORZATA KUCZA (I B)

NATALIA BORYKA (I B)

JULIA PEŁESZUK (II A)

                 DOMINIKA BURA (II B)                  

PATRYCJA RECLIK (III A)

RADOSŁAW URBAŃCZYK (III B)

JULIA GRZEBAK (III B)

ALEKSANDRA BUCZEK (III B)

MARIA BRACHMAŃSKA (III C)

 

Godło

Kontakt

Gimnazjum w Turzy Śl.

ul. Ligonia 2b
44-351 Turza Śl.
tel. 032 453 00 68
fax. 032 453 00 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dyrektor: mgr Aleksandra Kubala

Zastępca dyrektora /społeczny/: mgr Justyna Tlołka

Sekretariat: Katarzyna Pawlica

Sekretariat czynny: 7:00 - 15:00

Dla rodziców

Kalendarz

październik 2019
tydz.pwścpsn
40123456
4178910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031

b_150_100_16777215_00_images_loga_bip_logo_ops.png

Librus

b_150_100_16777215_00_images_loga_Bez_nazwy.png

Ważne linki